Сервіси Starlink відновлено після масштабного збою 29 травня

Супутниковий інтернет-підрозділ SpaceX Ілона Маска, Starlink, відновив роботу після масштабного збою, який тривав майже годину. Збій стався 29 травня і зачепив понад 41 тисячу користувачів у всьому світі.

На офіційній сторінці Starlink у соціальній мережі X (Twitter) повідомили: «Starlink зараз перебуває в стані збою мережі, і ми активно запроваджуємо рішення. Ми цінуємо ваше терпіння, ми поділимося оновленнями, коли цю проблему буде вирішено».

Через майже годину компанія оголосила, що проблема мережі повністю вирішена. Користувачі зі Сполучених Штатів висловили подяку за швидке відновлення зв’язку. Один з користувачів X написав: «Ми відновили роботу після 20-хвилинного збою у сільській місцевості Каліфорнії. Перше відключення за 2,5 роки використання Starlink».

Веб-сайт Downdetector.com, який відстежує збої у роботі інтернет-сервісів, повідомив, що сервіси Starlink були недоступні приблизно з 4:07 ранку і це вплинуло на 41 393 користувачів. Найбільша кількість скарг надійшла зі США, де понад 39 тисяч користувачів відчули проблеми. Крім того, масові збої фіксувалися у Німеччині, Мексиці, Австралії, Новій Зеландії, Канаді та Великій Британії.

Джерело dev.ua/

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше