Amazon стала найбільшим корпоративним покупцем «зеленої» енергії

Компанія Amazon оголосила про розширення програми із закупівлі енергії з поновлюваних джерел: інтернет-гігант тепер купує електрику ще у 26 постачальників, які оперують сонячними та вітряними електростанціями.

Відзначається, що обрані постачальники спільно виробляють для Amazon 3,4 ГВт. Майданчики розташовуються в Австралії, Франції, Німеччини, Італії, Великобританії, а також в Сполучених Штатах та Південній Африці.

В цілому за підсумками року, що минає, Amazon інвестувала в 35 проєктів з вироблення «зеленої» енергії, ставши найбільшим її корпоративним споживачем. Торік це звання належало Google. Тепер Amazon отримує з відновлюваних джерел сумарно 6,5 ГВт енергії, які витрачаються на живлення Центрів Обробки Даних (ЦОД) та інших структур компанії.

Відзначається також, що в цілому в Amazon по всьому світу тепер налічується 127 джерел енергії, що виробляється сонячними або вітряними установками. В їх число входять 68 майданчиків на дахах розподільних центрів та інших будівель. Експерти відзначають, що саме індустрія центрів обробки даних може очолити перехід до поновлюваних джерел енергії.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше