Американка з прізвищем True, пів року не могла користуватися iCloud через баг

Служба підтримки Apple ігнорувала ситуацію, допоки не втрутились користувачі Twitter

Нещодавно американка Рейчел Тру здобула популярність у Твіттері завдяки незвичайній проблемі. Вона стверджувала, що iCloud заблокувала її через те, як вона написала власне прізвище. Повідомляється, що MacBook Тру сприймав її прізвище, як логічний тип даних в інформатиці (“true”), що призводило до зависання хмарного сховища.

Про це писало видання EnGadget, повідомляє Tokar.ua.

Рейчел розповіла, що годинами розмовляла зі службою підтримки Apple протягом останніх шести місяців. Все, що могли зробити співробітники, це запропонувати їй перейти на безплатний тарифний план, однак, в такому випадку, користувачка втратила б усі дані. Вочевидь, серйозно проблему жінки ніхто не сприйняв.

Ось, що бачила Рейчел, при кожній спробі заходу в iCloud

Не зайвим буде сказати, що увесь цей час Apple стягувала з карти Тру плату за користування iCloud.

Врешті, жінка вирішила звернутись по допомогу до користувачів Твіттеру. Люди рекомендували швидко розв’язувати проблему за допомогою шлюбу. Але застерігали не обирати чоловіка з прізвищами False, Null чи Drop Table. Публікація Рейчел отримала розголос та врешті привернула увагу представників Apple.

Виявилось, що, при оновленні форми Apple ID, Тру помилково ввела своє прізвище нижнім регістром. Компанії знадобилось більш як тиждень, щоб виправити помилку в коді та дати доступ користувачці до iCloud на MacBook. Коли ж Рейчел Тру отримає доступ до застосунку з iPhone – поки невідомо.

Компенсацією за пів року блокування входу на хмарне сховище, компанія з Купертіно вже запропонувала Рейчел Тру один рік безплатного користування iCloud (вартістю близько $120) та подарункову карту на $100.

Невідомо, також, і те, чи отримає Рейчел Тру винагороду за власну знахідку. Нагадуємо, що два роки тому Apple запропонувала приз, розміром до мільйона американських зелених будь-кому, хто зможе знайти баги в iPhone чи MacBook. За увесь цей час, її зміг отримати лише один розробник з Індії, який знайшов спосіб отримати дані облікових записів власників Apple ID, знаючи лише їхню електронну пошту.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше