Автоматичне відключення енергоблоку No1 на Рівненській АС, радіаційний фон в нормі

На Рівненській атомній електростанції відбулося автоматичне відключення енергоблоку No1. Сталося це вночі 12 грудня.

Приблизно о 1:43 у першому енергоблоці відбулося відключення. Відомо, що до цього спрацював автоматичний захист за фактом відключення блоку турбін.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався та знаходиться у межах чинних норм, – мовиться у повідомленні “Енергоатому”.

Зауважимо, що 18 травня 2020 року енергоблок No1 Рівненської АЕС вже відключився від енергомережі. Сталося це через спрацювання автоматичного захисту внаслідок відімкнення головних циркуляційних насосів.

Наразі на Рівненській АЕС продовжує роботу енергоблок No2 з сумарним навантаженням 430 мегаватів. Зауважень до роботи основного обладнання енергоблоків та персоналу немає. На енергоблоках No3 і No4 тривають планово-попереджувальні ремонтні роботи 28 і 27 днів відповідно.

Причини відключення наразі з’ясовують. Про це повідомили у пресслужбі “Енергоатому”.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше