Автомобільний ентузіазм, Toyota iQ отримала ексклюзивний тюнінг у стилі “Тачок” (фото)

Toyota iQ, виконану у стилі Професора Цундапа з «Тачок», продали у Великобританії. Через аукціон ebay власник планував отримати еквівалент 13 400 доларів, але продати вдалось за 7 600 доларів.

За унікальну машину продавець з Великобританії хотів отримати від 8500 до 10 500 фунтів стерлінгів ($10 800 – $13 400). На перероблювання авто власник витратив понад шість тисяч фунтів стерлінгів ($7 600). Якраз за цю суму і вдалось продати авто.

Toyota iQ отримала новий набір кузовних панелей, незвичайну головну оптику, бампер з імітацією рота з зубами та монокля на лобовому склі. Машину пофарбували у темно-зелений колір, та розмістили кадри з мультфільму на боках.

Салон Toyota iQ особливих змін не зазнав. При цьому автомобіль оснастили потужною аудіосистемою. У рух “мультяшну” машину приводить стоковий літровий трициліндровий двигун потужністю 68 кінських сил.

Джерело auto.24tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше