Байден підписав закон, що може заборонити TikTok у США, якщо ByteDance не продасть його

Президент США Джо Байден офіційно санкціонував законопроєкт, який відкриває шлях до заборони соціальної мережі TikTok на території США, якщо її китайський власник ByteDance не продасть свою частку західному інвестору. Згідно з документом, на угоду виділено 270 днів з кінцевим терміном 19 січня 2025 року, проте існує можливість продовження строку на 90 днів за умови досягнення прогресу у переговорах. Про це повідомило CNN.

Керівництво TikTok, на чолі з генеральним директором Шоу Чу, висловило намір оскаржити це рішення в суді, оскільки воно безпосередньо вплине на близько 170 мільйонів американських користувачів та 7 мільйонів компаній, які користуються цією платформою для своєї діяльності. Також Чу наголосив на значних інвестиціях компанії в безпеку даних, які склали понад 1,5 мільярда доларів минулого року.

Американські законодавці постійно наголошують на тому, що TikTok може становити загрозу національній безпеці, оскільки існує потенціал для того, що китайський уряд може вимагати від ByteDance передавати особисті дані американських користувачів. Напередодні повідомлялося про розгляд можливості відділення американського бізнесу TikTok від материнської компанії, вартість якого оцінюється від 40 до 50 мільярдів доларів.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше