Байден попросив Конгрес США заборонити штучний інтелект, що видає себе за людину

Президент США Джо Байден (Joe Biden) закликав Конгрес терміново ухвалити закон про регулювання штучного інтелекту, зокрема заборонити “голосову імперсонацію ШІ та багато іншого”. Заява прозвучала в його щорічному зверненні “Про становище країни” (State of the Union address).

Про це пише Gagadget з посиланням на CNN

Байден закликав законодавців “використовувати перспективи штучного інтелекту і захистити нас від його небезпек”. Він зазначив, що технологія несе ризики для американців, якщо її не контролювати.

Заклик Байдена пролунав за кілька тижнів після того, як фальшивий рободзвінок клонував його голос і звернувся до тисяч виборців на праймеріз у Нью-Гемпширі. Влада штату назвала це спробою втручання у вибори за допомогою ШІ.

Тему законодавчого регулювання ШІ періодично порушують у Конгресі США, але поки що значущих законів у цій сфері ухвалено не було. Близько року тому лідер сенатської більшості в Сенаті Чак Шумер (Chuck Schumer) робив безуспішну спробу винести на розгляд відповідний законопроект.

Експерти попереджають про загрозу дезінформації із застосуванням ШІ для суспільного дискурсу та опитувань. Однак у рік виборів навряд чи варто очікувати ухвалення Конгресом жорстких обмежень для індустрії штучного інтелекту.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше