Безпілотний гелікоптер із двигуном від мотоцикла Kawasaki підняв у повітря 200 кг (відео)

Японський безпілотний гелікоптер K-Racer-X2, який має двигун від мотоцикла, підняв у повітря 200 кілограмів прив’язаного на тросі вантажу. Випробування довели, що K-Racer-X2 є найвантажнішим безпілотником, розробленим сьогодні у Японії.

Про це розповідає New Atlas.

K-Racer-X2 — це розробка японської компанії Kawasaki Heavy Industries, над якою вона працює ще з 2020 року. Невідмінний на вигляд від звичайних гелікоптерів, K-Racer-X2 має гвинт діаметром у сім метрів, а також бензиновий двигун, який компанія також використовує у своїх мотоциклах Kawasaki Ninja H2.

Максимальну швидкість безпілотника поки не розкривають, але відомо, що він може пролетіти близько 100 кілометрів й провести не більше години у повітрі. Максимальна висота польоту зі 100-кілограмовим навантаженням складає понад три кілометри, але на скільки апарат піднявся із 200 кілограмами, компанія не відзначила.

У випробуваннях вантаж до гелікоптера підвісили на 15-метровий трос. І як і для польоту K-Racer-X2, так і для його розвантаження людина не потрібна — гелікоптер має автоматичну систему розвантажування, яка від’єднала підвішену коробку одразу як вона торкнулася землі.

Як сподівається компанія, цей гелікоптер стане у пригоді для доставки вантажів у важкодоступні регіони, зокрема під час стихійних лих.

Джерело nauka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше