Безпілотники MQ-9A Reaper і MQ-20 Avenger тепер зможуть підбирати у повітрі невеликі дрони (відео)

General Atomics Aeronautical Systems Inc. (GA-ASI) розробила нову систему, яка дає змогу великим БПЛА підбирати в польоті менш габаритні дрони. Технологію вже було протестовано.

Система призначена для дронів MQ-9A Reaper і MQ-20 Avenger. GA-ASI оголосила про випробування, в якому брав участь саме Avenger. Безпілотник збирає негабаритні БПЛА за допомогою підйомника Breeze-Estern, який був інтегрований у вантажний відсік.

Випробування підтвердило концепцію об’єднання менших дронів із більшими безпілотними літальними апаратами. Про це заявив Майк Етвуд (Mike Atwood), один із віцепрезидентів компанії GA-ASI.

Нова технологія дасть змогу перетворити MQ-9A Reaper і MQ-20 Avenger на мобільні командні центри для негабаритних безпілотних літальних апаратів. Це дасть можливість розширити їхнє застосування в спостереженні, електронних атаках і придушенні систем протиповітряної оборони противника.

Джерело GA-ASI

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше