Bitcoin може досягти 150 тис. доларів до 2025 року – прогнозує Bernstein

У жовтні вартість криптовалюти біткоїн зросла на 27%. Згідно з даними Bloomberg йдеться про найвищу прибутковість із січня.

Відповідно до прогнозу аналітика Гаутама Чугані з компанії Bernstein до 2025 року вартість основної віртуальної валюти сягне 150 000 USD. На його думку, заявки на запуск біткоїн-ETF будуть схвалені біржовим регулятором SEC до першої чверті наступного року.

На момент підготовки матеріалу за 1 BTC на Binance давали 34 465 USD. Таким чином, оцінка аналітика Bernstein перевищує поточну ціну біткоїна в п’ять разів. Водночас вона вдвічі більша за рекордний максимум у 69 000 USD, встановлений восени 2021 року.

У Bernstein вважають, що після схвалення ETF близько 10% оборотної пропозиції BTC переміститься в нові інструменти. Звичайні інвестори зможуть інвестувати в біткоїн прямо з інвестпортфелів. Чугані назвав неминучим схвалення SEC заявок Fidelity, BlackRock та інших великих гравців.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело CNBC
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше