Бразилія спустила на воду третій підводний човен класу Riachuelo

Бразилія офіційно ввела в роботу Tonelero (S42), третій підводний човен класу Riachuelo, який вони побудували у співпраці з Францією.

Tonelero (S42) стане опліч своїх попередників Riachuelo і Humaitá, Після спуску на воду він пройде ряд випробувань, які дозволять оцінити його технічні характеристики та готовність до експлуатації.

Програма підводних човнів є результатом стратегічної угоди між Бразилією та Францією, підписаної у 2008 році. Ця домовленість обійшлася країнам у 7,9 мільярда доларів, і вона покликана забезпечити національну безпеку обох держав. Основними розробниками підводного човна стали Itaguaí і Naval Group.

Окрім того, ведеться також робота над четвертим підводним човном Angostura, який планується спустити на воду до кінця 2025 року.

Човни класу Riachuelo, розроблені за зразком французьких суден типу Scorpène, відзначаються своєю високою маневровістю та ефективністю. Однак бразильські трохи більші — їх довжина становить 232 фути (71 метр), а ширина 20 футів (6 метрів). Човни оснащені дизель-електричним двигуном, що дозволяє розвивати їм 21 вузол (24 милі/39 кілометрів на годину) і працювати 70 днів поспіль.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше