ChatGPT розумнішає: штучний інтелект вчиться генерувати більш змістовні відповіді

ChatGPT, популярний чат-бот від OpenAI, отримав серйозне оновлення.

Компанія повідомила, що Premium-користувачі (ChatGPT Plus, Team або Enterprise) тепер можуть використовувати поліпшену версію GPT-4 Turbo – однієї з моделей, що лежать в основі ChatGPT.

Нова модель (“gpt-4-turbo-2024-04-09”) демонструє явні успіхи в письмових відповідях, розв’язанні математичних і логічних задач, написанні коду.

Також удосконалено базу знань – вона тепер містить дані аж до грудня 2023 року, на відміну від попередньої версії, актуальної до квітня 2023 року.

“Відповіді ChatGPT, створені з використанням GPT-4 Turbo, будуть більш прямими, менш багатослівними і з використанням більш природної мови”, – пояснює OpenAI у своєму пості на X.

Оновлення чат-бота відбувається після низки не найприємніших новин навколо OpenAI. Так, журналісти The Intercept виявили, що Microsoft пропонував використовувати модель генерації зображень DALL-E у військових цілях.

А згідно з The Information, OpenAI звільнив двох дослідників, імовірно за розголошення внутрішньої інформації.

Джерело itechua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше