Чотири продукти, які прискорюють обмін речовин

Для всіх не новина, що з віком метаболізм сповільнюється. Такі зміни в організмі призводять до утоми, випадіння волосся, головного болю та збільшення ваги. Але є вихід! Варто додати у свій раціон чотири корисні продукти, які зможуть прискорити обмін речовин.

Перець чилі

Член заради медичних експертів Лорен Манакер заявляє, що капсаїціноїди (CAP), які містяться і в перці чилі, і в екстрактах перцю відіграють роль у посиленні метаболізму.

Імбир

Деякі дослідження показали, що імбир покращує термогенез (спалювання калорій). Доведено, що споживання імбиру має протизапальну, антигіпертензивну, сенсибілізуючу та стимулюючу дію на шлунково-кишковий тракт.

Його корінь допоможе схуднути людям із зайвою вагою чи ожирінням. Це завдяки тому, що імбир повний природних антиоксидантів. Вони, своєю чергою, можуть допомогти втратити заяву на вагу.

Вівсянка, але не пластівці

Овес та інші цільні зерна можуть допомогти людям підтримувати здоровий метаболізм. Цільні зерна допомагають збільшити швидкість метаболізму людини у стані спокою. А  вівсянка допоможе довше почуватися ситим і спалювати більше жиру.

Вона підтримує мікробний баланс організму людини здоровим, забезпечуючи краще співвідношення «хороших» та «поганих» кишкових бактерій.

Темний шоколад

Споживання шоколаду, багатого флавоноїдами, наприклад чорного, може покращити обмін речовин людини.

Фахівець зазначає:

Згідно з результатами досліджень, опублікованого в Molecules у 2018 році, люди, які щодня споживали по 2 грами темного шоколаду, що містить 70% какао, протягом 6 місяців відчували кращі аспекти метаболізму глюкози порівняно з людьми, які споживали по 2 грами шоколадного молока.

Але пам’ятайте про допустиму норму. Ви маєте також переконатися, що ви купуєте лише продукт із 70% какао або більше. Чим менший відсоток какао містить шоколадка, тим вищий відсоток доданого цукру в ній.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело newsyou
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше