Depositphotos створив генератор ліцензованих зображень на базі штучного інтелекту

Depositphotos спільно з Bria.ai запускає власний ШІ-генератор зображень. Його мета – розв’язати проблему створення комерційно безпечних зображень для бізнесу. Про це повідомили в маркетплейсі.

“Інструмент дозволяє розкрити творчий потенціал: креатори, які не знаходять потрібне зображення в стоковій бібліотеці, можуть просто створити його. Згенерований контент у високій якості доступний для особистого та комерційного використання”, – зазначила General Manager Depositphotos Аліна Волчек.

Платформа побудована за етичними принципами та генерує ексклюзивний і ліцензований контент. Новий продукт пропонує:

  • Комерційну захищеність. Інструмент надає стандартну ліцензію на цифрове та друковане використання згенерованих зображень на різних платформах, у рекламі, маркетингу, UI/UX дизайні, пакованні, газетах, журналах, книгах тощо.
  • Ексклюзивне ліцензування. Користувачі отримують ексклюзивну ліцензію на згенеровані зображення. Крім цього, Depositphotos не додають створений ШІ-контент до стокової бібліотеки, тож всі візуали залишаються унікальними.
  • Правову безпеку. Інструмент не використовує елементи, захищені авторським правом, щоб уникнути ризиків.
  • Високу якість зображень. Всі файли, створені за допомогою генератора від Depositphotos, мають роздільну здатність 2048 × 2048 пікселів.
  • Професійний дизайн. Інструмент надає користувачам можливість створювати зображення просунутого рівня. Достатньо ввести детальний опис, щоб отримати чотири унікальні зображення на вибір для своїх проєктів і кампаній.

Наразі інструмент доступний для користувачів Depositphotos, які мають активні плани. Згодом компанія відкриє доступ до ШІ-генератора всім користувачам.

Як відомо, Depositphotos – це маркетплейс із понад 280 мільйонами роялті-фрі зображень, відео та музичних файлів. Bria.ai пропонує Visual Generative AI для комерційного використання і співпрацює з клієнтами для демократизації цієї технології.

Джерело mezha.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше