Discord закриє експериментального чат-бота Clyde, заснованого на технологіях OpenAI

Сервіс Discord припиняє роботу свого чат-бота зі штучним інтелектом Clyde менш ніж за рік після його запуску.

На сторінці підтримки Clyde з’явилося попередження, що бот буде відключений наприкінці цього місяця. Discord анонсував Clyde у березні як експериментальну функцію на базі технології OpenAI.

“До 1 грудня 2023 року користувачі більше не зможуть викликати Clyde в DM, групових DM або серверних чатах”, – ідеться в повідомленні.

Спочатку Clyde замислювався як ШІ-помічник, з яким можна поспілкуватися для розваги, попросити пограти в ігри або пожартувати.

Однак ця функція не набула широкого поширення. Деякі користувачі скаржилися, що так і не отримали доступ до бота на своїх серверах. Також з’ясувалося, що Clyde легко змусити вимовляти нецензурні слова.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше