До Польщі прибув український літак Ан-124 “Руслан” для перевезення військової техніки

15 квітня у Польщі на один з аеропортів прибув найбільший транспортний літак у світі Ан-124 “Руслан”. За інформацією Генштабу Війська Польського, літак перевозить батарейний бойовий модуль Морської ракетної частини. Ця техніка призначена для участі в міжнародних військових навчаннях SeaShield24, що проходять у Румунії.

Навчання SeaShield24 відбуваються у дельті Дунаю та прибережних зонах Чорного моря. Вони зосереджені на підготовці військових до дій проти незаконних діяльностей на морі та річках, а також на забезпеченні порятунку на морі і безпеки критично важливої інфраструктури. Як зазначають представники НАТО, головна мета навчань – нейтралізація потенційних загроз у морському та річковому середовищі. Навчання триватимуть до 21 квітня, об’єднавши зусилля військових з різних країн.

Джерело inpoland

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше