Додаток від українських розробників став №1 в App Store за популярністю

Український застосунок Impulse, створений EdTech-компанією Headway, піднявся на вершину світового рейтингу за кількістю завантажень в App Store в категорії Health & Fitness.

За даними Sensor Tower, Impulse утримує лідерство протягом двох років, випереджаючи конкурента – застосунок для жіночого здоров’я Flo, який панував у цій категорії від 2019 до 2021 року.

Загальна кількість завантажень Impulse перевищила 55 мільйонів по всьому світу, що свідчить про величезний інтерес користувачів до цього додатка.

Оцінка застосунку в App Store складає 4,7, формуючись на основі понад мільйона відгуків користувачів. Це визначає високу якість та популярність серед користувачів.

Не лише за кількістю завантажень Impulse вразив користувачів. У 2023 році застосунок потрапив до десятки лідерів App Store за світовим доходом в категорії Health & Fitness.

Джерело itechua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше