Додаток X (Twitter) став №1 в App Store США після анонсу інтерв’ю Карлсона з путіним

Після оголошення колишнього ведучого Fox News Такера Карлсона на платформі X про інтерв’ю з президентом росії володимиром путіним, кількість завантажень додатку, раніше відомого як Twitter, стрімко зросла, вивівши X на перше місце в американському App Store. За даними різних ЗМІ, включно з Reuters, AP та The New York Times, інтерв’ю вже відбулося, а The Wall Street Journal повідомило, що інтерв’ю має бути показане у четвер, посилаючись на анонімні джерела.

Зацікавленість в інтерв’ю Карлсона з путіним, ймовірно, спровокувала сплеск нових інсталяцій додатку X, який почав підніматися в рейтингах App Store близько 19:00 за східноамериканським часом і досягнув першого місця до опівночі, за даними компанії з аналізу додатків Appfigures. Це переміщення зсунуло з першого місця конкурента Instagram Threads, який тепер опустився на друге місце.

Карлсон, у своєму відео на платформі, що належить Ілону Маску, заявив, що незабаром покаже перше інтерв’ю путіна з західним ЗМІ з часу вторгнення росії в Україну. Речник кремля повідомив Reuters, що путін погодився на інтерв’ю, оскільки підхід Карлсона відрізняється від “однобічного” висвітлення України багатьма західними ЗМІ. Іншими словами, путін вважає, що отримає не тільки співчутливе вухо, але й можливість донести свою позицію до ширшої, потенційно співчутливої аудиторії.

Також варто зазначити, що сплеск інтересу до X стався не тільки через новини про Такера Карлсона.

Вчора конкурент X, Bluesky, відкрив свої двері для широкої публіки після того, як був доступний тільки за запрошеннями. Цього року Bluesky планує запустити федерацію, що означає, що він буде діяти як децентралізована альтернатива Twitter/X, подібно до Mastodon. Однак він використовує інший базовий протокол, AT Protocol, тоді як Mastodon і Instagram Threads, інший конкурент X, будують на ActivityPub.

Попри те, що Bluesky залучив близько 800 000 нових користувачів вчора, він наразі не входить до топ-100 безкоштовних додатків в американському App Store.

Джерело techcrunch

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше