Драматичне падіння: біткоїн втратив $10 000 вартості – що сталося на крипторинку

Вчора ціна головної криптовалюти провалилася до $39 500, чого не було від перших чисел грудня минулого року. Потім був відскок, в результаті якого на цей час біткойн повернувся до позначки $40 000, причому такі коливання відбулися за останні кілька годин уже двічі.

Нагадаємо, цього місяця відразу ж після схвалення біткоїн-ETF, інструменту, який дозволить інституційним інвесторам зручно вкладатися в головну криптовалюту, курс злетів до $49 000, а потім різко впав.

За прогнозом аналітиків, біткоїн може чекати ще глибша корекція перед халвінгом, який запланований на квітень цього року. Історично після халвінгу біткоїн завжди встановлював рекорди вартості.

Ідею системи було представлено у листопаді 2008 року користувачем або групою авторів під псевдонімом Сатоші Накамото. Емісія біткоїна природним чином обмежена, і нині більшість біткоїнів вже добута.

Джерело portaltele

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше