Дивовижний малюнок на снігу створено у Фінляндії снігоступами

Величезну увагу привернув гігантський геометричний малюнок, зроблений тисячами слідів на снігу на полі для гольфу у Фінляндії.

Ця картина – робота художника-аматора Янне Пюкко та 11 волонтерів з міста Еспоо на півдні Фінляндії. Пюкко та його група створили цю роботу за два дні  вихідних, використовуючи мотузки та снігові черевики. Робота, довжина якої по діагоналі становить 160 метрів, вважається найбільшим малюнком, коли-небудь зробленим на снігу у Фінляндії.

Розмовляючи з консультантом  з інформаційних технологій  компанії BBC,  Пюкко розповів, що створити картину його надихнув британський художник  Саймон Бек, і додав: «Я раніше робив невеликі проєкти. Та хотів перейти на наступний рівень, щоб зробити щось складніше, ніж раніше”.

Пюкко, спочатку спланував дизайн на комп’ютері, розмістив оголошення в соціальній мережі Facebook, запрошуючи до участі усіх бажаючих, щоб реалізувати цей проєкт. Волонтерам було роздано індивідуальні малюнки для виконання цієї роботи. Для залишення слідів у снігу використовували мотузку та снігоступи розміром 50 × 30 см.

В результаті,11 добровольців  під   керівництвом художника зробили серію складних геометричних візерунків. Візерунки нагадують морську зірку в оточенні шести величезних сніжинок.
Фінська газета Helsingin Sanomat повідомила, що це, ймовірно, найбільший сніговий малюнок, коли-небудь зроблений у країні.
«Це був одночасно соціальний і візуальний виклик», – сказав Янне Пюкко. Говорячи про соціальні проблеми, він згадав про здатність надихати та керувати групою для створення художніх робіт, заснованих на строгому геометричному дизайні.
Художник повідомив, що малюнок з самого початку був задуманий як тимчасовий і буде перебувати на полі тільки до наступного снігопаду або сильного вітру. Загалом  проєктування фігури на снігу зайняло три години.

Після того, як ця робота привернула стільки уваги, Пюкко сказав, що він думає про нові проєкти, але наступна робота може бути меншою.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше