Дизайнер розробив третє око для залежних від смартфонів людей

Залежність від смартфонів у деяких людей може призвести до травм. Люди, які не відриваються від екрану під час ходьби можуть впасти або врізатися в щось. Студент-дизайнер Мінвук Паенг запропонував своє розв’язання цієї проблеми – він винайшов прототип роботизованого ока, який буде попереджати гаджетоманів про небезпеку.

Передбачається, що пристрій повинен кріпитися на лоб. У нього вбудовані датчики, які відстежують обставини перед людиною. В основу робо-ока входить плата Arduino з гіроскопом.

Коли людина нахиляє голову вниз, щоб подивитися на екран телефону, «повіка» ока відкривається й активізується режим спостереження за допомогою ультразвукового датчика. У разі наближення до перешкоди, воно попередить про небезпеку сигналом.

Джерело decor.design

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше