Експерти прогнозують, що ціна біткоїна може досягти $120,000 вже у 2025 році

Голова та генеральний директор Marathon Digital Holdings Фред Тіль підкреслив, що майбутнє подвоєння курсу біткоїна вдвічі підвищить його вартість у порівнянні із золотом. Про це фахівець заявив під час нещодавнього випуску подкасту The Pomp Podcas.

Зростання BTC $41,470.58
забезпечить більшу стабільність під час ринкових спадів, наголосив Тіль. «Єдина унікальна особливість біткоїна, якої немає в акцій, — це обмежена кількість токенів».

Традиційно зменшення вдвічі призводило до різкого зростання вартості BTC, компенсуючи втрати доходів майнерів. Однак Тіль звернув увагу на появу біржових фондів, що торгують біткоїнами (ETF).

На його думку, ці фінансові інструменти, ймовірно, призведуть до більшої ліквідності та зниження волатильності. Це також зробить криптовалюту більш привабливою для інституційних інвесторів. Цей зсув ще більше посилюється торговельною діяльністю навколо ETF, наприклад, переходом від опціонів Grayscale до опціонів з меншою комісією.

Щодо конкретного прогнозу вартості, Тіль очікує, що ВТС досягне ATH до кінця третього або на початку четвертого кварталу, після чого почнеться розпродаж, який може знизити її вартість. За словами Тіля, ця тенденція стабілізується до початку 2025 року, після чого почнеться поступове зростання. Таким чином, до кінця 2025 року біткоїн може досягнути ATH в діапазоні $ 120 000.

Джерело noworries

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше