Фінляндія очолила рейтинг найщасливіших країн світу вже сьомий рік поспіль, яке місце посіла Україна

Про це йдеться у щорічному звіті, присвяченому Міжнародному дню щастя.

Для того, щоб оцінити рівень життя у країнах, використовуються шість ключових змінних: ВВП на душу населення, соціальна підтримка, очікувана тривалість здорового життя, свобода, щедрість та сприйняття корупції.

Друге, третє та четверте місце у рейтингу зайняли Данія, Ісландія та Швеція — замикає п’ятірку лідерів Ізраїль. До першої десятки найщасливіших країн також увійшли Нідерланди, Люксембург, Швейцарія та Австралія.

Країною із найнижчим рейтингом щастя у світі залишився Афганістан. Замикають список п’яти країн із низьким рейтингом Ліван, Лесото, Сьєрра-Леоне та Конго.

Якщо розглядати лише людей молодших за 30 років, то найщасливішою країною у світі є Литва. А Данія — найщасливіша країна для людей віком від 60 років і більше.

При цьому України опинилася на 105 місці рейтингу.

Аналітики зазначають, що зміна рівня щастя також різняться залежно від частини світу. Найбільше зростання спостерігалося в Центральній та Східній Європі, причому однакове для всіх вікових груп. У країнах СНД приріст був удвічі меншим. У Східній Азії також спостерігалося значне зростання, особливо серед літнього населення.

Джерело dsnews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше