Флорида може стати першим штатом де заборонять соцмережі для дітей

Законодавці штату Флорида ухвалили одну з найбільших заборон на соціальні мережі для дітей віком до 16 років, однак поки невідомо, чи набуде законопроєкт чинності.

Закон був направлений до губернатора Флориди Рона ДеСантіса, який висловив занепокоєння з приводу нього, адже він певною мірою обмежує свободу. До того ж заборона діятиме незалежно від схвалення батьків.

Посилаючись на занепокоєння щодо психічного здоров’я дітей, законодавці палати проголосували 108 проти 7 за остаточне схвалення законопроєкту.

Зазначається, що заборона поширюватиметься на будь-які соціальні мережі, які відстежують активність користувачів, дозволяють дітям завантажувати матеріали та взаємодіяти з іншими, а також використовують функції, що викликають звикання.

Законодавців вважають, що ця заборона потрібна, адже зростає рівень самогубств поміж дітей, кібербулінг та слідкування за дітьми.

Інші штати теж розглядали подібні законопроєкти, проте більшість не пропонували повну заборону. Наприклад, в Арканзасі федеральний суддя заблокував закон, адже той вимагав згоди батьків для створення нових акаунтів у соціальних мережах.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше