Франція інтегрує авіабомби AASM Hammer на F-16 для передачі ЗСУ

Франція активізувала роботи з інтеграції керованих авіабомб AASM Hammer на літаки F-16, які підлягають передачі Збройним силам України. Це підтверджує заява Томаса Гасіллуда, депутата французького парламенту і голови комісії з оборони і збройних сил.

Зазначена інтеграція може здатися несподіваною, враховуючи поширену думку про абсолютну сумісність західного озброєння з літаками НАТО. Однак навіть у літаків альянсу можуть виникати проблеми з адаптацією озброєння. Зокрема, програмне забезпечення може вимагати додаткового “підлаштування” до певних типів озброєння.

Рішення Франції про інтеграцію AASM Hammer на F-16 для ЗСУ може бути пов’язане з планами поставок керованих авіабомб в Україну. Париж заявив про намір щорічно відправляти Києву не менше 600 одиниць таких боєприпасів, що може вимагати розширення парку літаків-носіїв.

Таким чином, інтеграція на F-16 може бути частиною стратегії із забезпечення ЗСУ необхідною кількістю сучасного озброєння на довгострокову перспективу, зазначають експерти.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше