General Dynamics розробила TRX SHORAD: роботизовану систему ППО з ракетним озброєнням та 30-мм гарматою

Компанія General Dynamics оголосила про створення роботизованої системи протиповітряної оборони із системою автономного управління TRX. Розробка демонструє значний стрибок у розвитку протиповітряної оборони та пропонує подвійний підхід до ефективної нейтралізації повітряних загроз.

Система TRX SHORAD оснащена озброєнням із дистанційним керуванням. На станції розміщена одна 30-мм автоматична гармата та дві ракетниці по чотири ракети у кожній, готових до стрільби боєприпасами Stinger. Ракета з тепловим наведенням реалізує свої можливості для відстеження та нейтралізації загроз на основі теплових сигнатур від авіаційних двигунів.

30-міліметрова гармата забезпечує високу скорострільність, що робить її важливим активом для боротьби з повітряними та наземними цілями, включаючи маловисотні, тихохідні літаки, вертольоти та БПЛА. Інтеграція цих двох потужних систем забезпечує комплексний потенціал протиповітряної оборони, забезпечуючи надійний захист наземних сил від повітряних загроз.

TRX SHORAD – безпілотний наземний транспортний засіб забезпечує універсальність застосування засобів ППО та розвідку на полі бою. Оснащений складними датчиками та технологіями спостереження на основі штучного інтелекту, робот TRX служить “очима та вухами” системи SHORAD, пропонуючи ефективну та інтелектуальну протидію загрозам.

Бойова машина побудована на універсальному гусеничному шасі, вагою 10 000 кг та корисного навантаження 450 кг. Його конструкція призначена для розміщення різних пакетів обладнання для місії, що робить його адаптованим до багатьох операційних потреб. Гібридна рухома частина включає дизельний двигун, батареї, електродвигуни і гарантує TRX виняткову мобільність і достатню потужність як для власних систем, так і для живлення корисного навантаження.

Представлення TRX SHORAD, оснащеного сумішшю 30-міліметрової гармати та ракет Stinger, а також технічної майстерності, робота TRX є новим словом у технологіях ППО. Універсальна система не тільки вирішує безпосередні виклики, пов’язані з БПЛА, але й встановлює новий стандарт для майбутніх рішень протиповітряної оборони.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше