Google автоматично інтегруватиме ШІ у пошукові відповіді без згоди від користувачів

Раніше для використання нової функції потрібно було активувати опцію Search Generative Experience (SGE) на платформі Search Labs. Тепер підібрані ШІ відповіді стали з’являтися у видачі всіх користувачів США.

Поки що Google активувала АІ-пошук для “невеликого відсотка пошукового трафіку в США. Зараз згенерований ШІ блок з’являтиметься під час опрацювання складних запитів або у випадках, коли пошукова система вважатиме, що користувачеві буде корисно отримати інформацію щодо питання, яке його цікавить, із кількох джерел.

Згенерований нейромережею блок виводитимуть у випадках, коли алгоритм визначить, що результати ШІ надають якіснішу інформацію, ніж звичайна пошукова видача. Google презентувала функцію SGE у травні минулого року, після того як відкрила доступ до чат-бота Bard, пізніше перейменованого на Gemini.

Джерело processer.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше