Google Lens навчився розпізнавати шкірні захворювання через пошук візуальних збігів

Компанія Google розширила інструмент Google Lens функцією розпізнавання станів шкіри.

Застосунок може виявляти шкірні захворювання, аналізуючи родимки або висип. Завантаження фотографії через Google Lens запустить пошук візуальних збігів. Функція також працюватиме для інших фізичних захворювань, які користувач не знає, як описати словами.

2021 року компанія випустила схожий застосунок для діагностики захворювань шкіри, волосся та нігтів. Однак сервіс не зміг повноцінно запрацювати у США, де необхідно було отримати відповідний дозвіл в Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA).

Проте, нова функція Google Lens може допомогти людям ухвалити рішення про необхідність звернутися за медичною допомогою або за безрецептурним лікуванням.

Джерело techcrunch

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше