Google Pay стає Google Гаманцем в Україні – застосунок вже можна завантажити

На початку тижня Google почала розгортання оновлення для свого платіжного застосунку в Україні й ще 38 країнах світу: застосунок, який ми всі раніше знали як Google Pay, тепер називається Google Wallet, а українською — Google Гаманець. 20 липня Google Гаманець з’явився в українському Play Store.

З Google Pay в Google Гаманець

Нагадаємо, Google анонсувала ребрендинг Google Pay в Google Wallet на травневій конференції I/O. І ось трохи більше ніж через два місяці Google Гаманець дістався України. Окрім редизайну, оновлення має кілька функціональних поліпшень, які випливають із нової (старої) назви сервісу.

Google Гаманець стандартизує спосіб збереження та доступу до основних цифрових елементів, таких як платіжні картки, квитки на проїзд та події, посадкові талони та картки лояльності. Все це тепер можна зберігати в одному застосунку.

Основні функціональні можливості Google Гаманця

  • Швидкий доступ до потрібних карток — через швидкі налаштування телефона, додаток Гаманець на головному екрані й сервіс Google Асистент.
  • Зберігання карток і квитків на телефоні — проїзд на громадському транспорті, відвідування концертів та накопичення балів лояльності в улюблених магазинах.
  • Важливі сповіщення в потрібний час — серед іншого, функція здатна нагадувати про авіарейси та зберігати посадкові талони.
  • Відстеження покупок — можливість переглядати відомості про трансакції, зокрема про місця, де їх було здійснено, на основі даних із Карт Google.
  • Повна інтеграція з іншими продуктами Google — завдяки синхронізації Гаманця, Календаря і Асистента можна своєчасно отримувати сповіщення про будь-які зміни у рейса та запланованих подіях.
  • Можливість переглядати баланси балів і бонуси програми лояльності на Картах, у Покупках та інших сервісах, щоб заощаджувати під час шопінгу.
  • Можливість імпорту з Gmail карток, проїзних документів, карток постійного покупця тощо.

Конфіденційність і безпека є наріжним каменем Google Гаманця, і користувачі можуть просто налаштувати усі параметри конфіденційності. Особисті документи не будуть передаватись без дозволу навіть у Google, а на випадок якщо телефон буде загублено або викрадено, передбачена можливість знайти, заблокувати або стерти з нього дані за допомогою функції «Знайти пристрій».

Доступність

Застосунок Google Гаманець доступний для всіх телефонів Android і пристроїв із Wear OS (Lollipop 5.0 та пізніших версій) — протягом наступних двох днів він стане доступний для всіх користувачів. Користувачі з увімкненими автоматичними оновленнями побачать, що їхній додаток Google Pay автоматично оновився до Google Гаманця, а тим, хто вимкнув автоматичні оновлення, треба буде вручну оновити додаток з Google Play. Охочі вже можуть вручну завантажити його в магазині Google Play.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше