Google представила революційний генератор відео на основі ШІ

Компанія Google анонсувала Lumiere – генератор відеоконтенту нового покоління, що працює на базі нейромереж.

Що відомо

Lumiere названий на честь братів Люм’єр (Lumière) – першопрохідців у галузі кінематографа. За даними розробників, алгоритм здатний створювати реалістичні відеоролики високої роздільної здатності на основі текстових підказок користувача всього за один прохід.

Наприклад, користувач може ввести “два єноти читають книжки разом”, і отримати в результаті контент із відповідним змістом.
Розробники стверджують, що нова технологія значно перевершує інші рішення для генерації відео за текстом. Зокрема, вона дає змогу вносити правки у вже наявні ролики, змінюючи кольори, стилізацію та інші параметри.

Наразі невідомо, чи планує Google випустити Lumiere у вільний доступ. Експерти висловлюють побоювання щодо можливих зловживань технологією і порушень авторських прав.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше