Google випадково розіслав користувачам тисячі доларів і не забирає

Компанія спробувала повернути гроші, але вирішила не ганятися за тими, хто встиг їх витратити.

Платіжний сервіс Google Pay помилково переказав гроші на рахунки користувачів своєї мобільної програми. Подробиці розкриває портал Ars Technica, посилаючись на дослідника системи Android Мішаала Рахмана.

Багато людей отримали від $10 до $1000 у рамках програми винагороди Google Pay за Dogfooding — технічною мовою це означає внутрішнє бета-тестування нового програмного забезпечення. Премії за випробування сервісу грошових переказів мали отримувати лише співробітники Google та деякі партнери-тестувальники, але цього разу система дала збій, і гроші потрапили до випадкових людей.

Пізніше Google розіслала користувачам електронні листи з повідомленням про помилку, що призвела до “ненавмисного” зарахування коштів. Компанія повідомила, що поверне розіслані гроші з банківських рахунків, проте не вимагатиме їх у тих, хто вже встиг витратити чи переказати несподівану премію. Аналітики припустили, що Google не хоче витрачати час і ресурси, переслідуючи людей через власну помилку.

“Якщо ми не змогли скасувати переказ — можете залишити гроші собі. Жодних подальших дій робити не потрібно”, — зазначається у повідомленні.

Джерело arstechnica

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше