Google випустила українську версію Lookout – ШІ-застосунку для людей із порушеннями зору

Google оголосила про підтримку 11 нових мов включно з українською в застосунку Lookout, який використовує алгоритми штучного інтелекту для допомоги людям із вадами зору.

Під час використання Lookout українською, можна скористатися 3 різними режимами: тексту, документу та дослідження.

За допомогою режиму документа можна зробити знімок та озвучити цілі сторінки тексту в текстовому форматі або в Google Документах.

Режим дослідження використовує комп’ютерний зір для ідентифікації об’єктів, що може бути особливо корисним, за потрапляння в незнайоме місце. Так можна дізнатися, що навколо. Наприклад, меблі або домашній улюбленець.

Режим тексту найкраще підійде, коли потрібно прослухати невелику кількість тексту. Наприклад повідомлення в месенджерах чи з листи на електронній пошті.

Lookout запустився у 2018 році, для роботи застосунку достатньо смартфона з 2 ГБ оперативної пам’яті та операційною системою Android 6.0, або новішою.

Джерело googleblog

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше