Google запускає нову функцію “Speaking Practice” для вивчення англійської мови

Google розпочав тестування нової функції “Speaking Practice”, яка допомагає користувачам покращити розмовні навички англійської мови. Ця функція вже доступна для мешканців Аргентини, Колумбії, Індії, Індонезії, Мексики та Венесуели, які є учасниками пошукових лабораторій Google.

“Speaking Practice” використовує штучний інтелект для створення вправ, що допомагають використовувати нові слова та фрази у повсякденному спілкуванні. Відмінною особливістю цієї програми є зосередження на відкритих запитаннях, що сприяє природньому розмовному процесу. Зараз функція перебуває в стадії тестування, і дата її офіційного випуску поки що не визначена.

За попередніми відгуками користувачів, нова опція сприяє кращому розумінню та застосуванню англійської мови у реальних розмовах, отримавши позитивні оцінки від учасників тестування.

Джерело PCMag

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше