Helixx пропонує оренду електромобілів за вигідною ціною: всього 0.25 цента за годину або 6 доларів за день

Helixx Technologies реалізує свою революційну ідею служби підписки на електромобілі та фургони в Південно-Східній Азії. Найдешевша підписка на Helixx складає всього 0,25 цента на годину, що відповідає вартості за новий електроавтомобіль/фургон із «пакетом» страховка, обслуговування – 6 доларів на день і більше нічого платити не потрібно, тільки зарядіть електромобіль.

Якщо ваш автомобіль потрапить в аварію, вам буде доступна миттєва заміна, що обов’язково сподобається тим, хто використовує електромобіль у комерційних цілях. Автомобіль одразу замінюють на аналогічний.

Зведення до мінімуму часу простою комерційних автомобілів є важливим, тому наявність можливості заміни акумуляторів також має сенс. Платформа автомобіля Helixx може вмістити до шести акумуляторних батарей LFP (літій-залізо-фосфатний (LFP)) ємністю 2 кВтг загальною ємністю 12 кВтг та запасом ходу 200 км. Якщо цього недостатньо, достатньо замінити акумулятори.

Все це робить пропозицію дуже привабливою порівняно з нинішньою «моделлю володіння» автомобілями. Неважко зрозуміти, як бізнес-модель Helixx може призвести до проривних інновацій в одній з найбільших галузей світу і які це може мати наслідки в цілому для автоіндустрії.

Мета Helixx полягає в тому, щоб надати економічні варіанти транспорту для людей, які не хочуть або не можуть дозволити собі витрати, пов’язані з моделлю володіння транспортним засобом.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше