Гроші на вітер: дорогі окуляри Apple Vision Pro тріскаються без причини

Гарнітура віртуальної реальності Apple Vision Pro виявилася доволі крихкої для своєї вартості. Однакові пошкодження свідчать про ту ж саму причину.

Кілька власників гарнітури суміщеної реальності Apple Vision Pro повідомили, що спереду їхнього пристрою з’явилася тріщина. У час її появи гарнітура не експлуатувалася, а просто зберігалася. Про це повідомляє сайт Wccftech.

На одному із зображень соціальної мережі reddit видно що у центрі передньої сторони Apple Vision Pro є тріщина. Власник заявляє що гарнітуру просто запакували та закрили кришкою, а користувач виявив тріщину вранці та заявив що Apple Vision Pro ніхто не ворушив у коробці. Він вважає що трапилося напруження скла, яке через унікальну форму створює натяг.

“Що трапилося? Вчора ввечері я відполірував передню частину гарнітури, запакував її з кришкою, і коли я прокинувся сьогодні вранці, я побачив цю тріщину. Ні падіння, ні перевертання в корпусі не було. Схоже, існує стала виробнича проблема зі склом — моя неосвічена здогадка полягає в тому, що унікальна форма створює певний натяг над носом, де скло з часом тріскається, навіть без будь-яких сторонніх зусиль”, — написав володар гарнітури.

Він зазначив, що має гарантійну страховку Apple Care, тому розраховує на безплатну заміну пристрою, однак користувачі, які не захотіли доплачувати 500 доларів за цю послугу, можуть опинитися у дуже неприємному становищі. Лишається сподіватися, що це дуже рідкісний випадок, але якщо ні, то, на думку автора, Apple варто передбачити заводську гарантію на подібні тріщини і не вимагати з покупців грошей за ремонт.

Ще одна тріщина на Vision Pro

Інший користувач повідомив що залишив Apple Vision Pro заряджатися, а коли власник прийшов забрати пристрій, на ньому була велика тріщина. Малоймовірно, що поповнення батареї могло б призвести до її утворення. Здається, все вказує на проблему, пов’язану з матеріалами на виробництві Apple. Однак служба підтримки Apple повідомила користувачів, що ремонт буде коштувати 300 доларів з програмою AppleCare, а без неї це коштуватиме 800 доларів, що є базовою ціною iPhone 15.

Тріщина у другому випадку з’явилося майже у тому місці де і в першому це може свідчити про те що поява таких тріщин закономірності може статися в будь-кого іншого на жаль це може показати лише час. Нагадуємо, покупці й без тріщин здають Apple Vision Pro назад до магазину через різні причини.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше