Як у “Зоряних війнах”: SpaceX показала нові ракети для Starship (фото)

Компанія SpaceX 2 лютого поділилася в X фотографіями ангару Stabase Megabay з новими прискорювачами ракети Starship. Вони готуються до наступних трьох польотів.

У повному складі система Starship має висоту приблизно 122 метри. Згідно зі специфікацією SpaceX, це найбільша і найпотужніша ракета з коли-небудь створених, вона здатна вивести на низьку навколоземну орбіту до 150 тонн корисного вантажу.

На сьогодні Starship запускали двічі – у квітні та листопаді минулого року. Обидва закінчилися вибухами. Під час другого запуску система досягла певного успіху, пройшовши повну траєкторію прискорювача Super Heavy і розділення системи.

SpaceX планує здійснити третій політ у лютому 2024 року у разі отримання ліцензії на запуск від Федерального управління цивільної авіації США.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше