Єдиний в світі екран роздільною здатністю 16К потребує 4000ТБ SSD

Будинок-телевізор Sphere досі залишається найкрутішим екраном у світі завдяки своїй роздільній здатності 16К. Для забезпечення роботи такого екрану потрібно потужне «залізо». Наприклад, програмне забезпечення Hitachi Vantara, яке транслює контент із надвисокою роздільною здатністю як на внутрішні, так і на зовнішні дисплеї цього будинку, потребує SSD-накопичувач на 4000 ТБ із пропускною здатністю 400 ГБ/с.

Все про Sphere є передовим, і Hitachi Vantara детально розповіла, як її програмна технологія обробляє оригінальний і захоплюючий контент Sphere і допомагає передавати його на внутрішній світлодіодний дисплей площею 14800 квадратних метрів і зовнішній дисплей Exosphere площею 53880 квадратних метрів.

Програмне забезпечення Hitachi Content Software for File, яке Hitachi описує як «високопродуктивне програмно-визначене рішення для зберігання розподілених паралельних файлових систем», є невід’ємною частиною комплексу. Він складається з 27 вузлів із 4 ПБ флеш-пам’яті для відтворення в Sphere.

Система передає контент у режимі реального часу на медіа-сервери 7thSense, кожен з яких транслює відео 4K зі швидкістю 60 кадрів на секунду. Це перший у світі технологічний потенціал такого масштабу.

Для трансляції оригінального фільму Даррена Аронофскі «Листівка з Землі» система мала працювати з пропускною спроможністю понад 400 ГБ/с із затримкою менше 5 мілісекунд і 12-бітним кольоровим дисплеєм із субдискретизацією 444.

Джерело techtoday

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше