ЄС виділить €20 млн на підтримку українських стартапів

В рамках ініціативи профінансують щонайменше 200 українських технологічних стартапів на суму до €60 000 кожен. Про це повідомляє Єврокомісії, звернули увагу у Forbes.

Також ЄС запропонує нефінансову підтримку, таку як бізнес-консультації та пошук партнерів.
В Єврокомісії кажуть, що це підвищить спроможність українських компаній взаємодіяти з європейською екосистемою, виходити на нові ринки та отримувати переваги від європейських інструментів фінансування.
Підтримку в €20 млн виплатять через конкурс для загальноєвропейської мережі асоціацій стартапів.
Акція також підготує українські стартапи до майбутніх фінансувань від EIC (Європейської інноваційної ради). EIC може фінансувати стартапи на суму до €17,5 млн у вигляді грантів та інвестицій в акціонерний капітал. А також може залучати подальші приватні інвестиції, що втричі перевищують суму, інвестовану державними фондами.

Крім того, сьогодні набула чинності угода про приєднання України до програм досліджень і навчання Horizon Europe та Euratom. Угоду підписали ще 12 жовтня 2021 року з нагоди саміту Україна-ЄС.

Україна братиме участь у програмах Horizon Europe та Євратом без фінансового внеску протягом 2021 та 2022 років. відмову від внеску оцінили приблизно у 20 мільйонів євро.

Джерело ain

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше