Євросоюз не може узгодити заборону продажів машин із ДВЗ через Porsche і Ferrari

Італія та Німеччина завадили ухвалити закон, який заборонить з 2035 року продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння на території Європейського союзу. Важливу роль у зриві зіграли Porsche і Ferrari.

Італійська та німецька компанії не проти екології, проте вони проти повної заборони продажів автомобілів із ДВЗ. Автовиробники хочуть вивести з-під заборони транспортні засоби, які використовують електропаливо (e-fuel). Це один із видів синтетичного палива, який не створює викидів.

Німеччина та Італія вирішили оскаржити план ЄС за кілька днів до голосування. Це викликало невдоволення у багатьох компаній, які інвестували мільярди доларів у виробництво електромобілів, оскільки використання e-fuel їм не по кишені.

Porsche і Ferrari не планують сповільнювати декарбонізацію транспортного сектору, але при цьому обидві компанії хочуть продовжити випускати машини, обладнані ДВЗ. Porsche робить це через інвестиції в завод з виробництва e-fuel у Чилі, а Ferrari хоче “зберегти спадщину”.

Джерело bloomberg

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше