Ілон Маск визнав лідерство Китаю у сфері електромобілів

Ілон Маск вважає китайських виробників електромобілів “надзвичайно хорошими” і думає що вони “матимуть значний успіх за межами Китаю”.

Як повідомляє AUTO-Consulting, генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що китайські автовиробники “знесли б” більшість інших автомобільних компаній світу, якби не було торговельних бар’єрів.

“За нашими спостереженнями, китайські автовиробники – найбільш конкурентоспроможні автомобільні компанії у світі”, – сказав технологічний мільярдер під час телефонної конференції Tesla, відповідаючи на запитання, чи бачить він можливості для партнерства з китайськими виробниками.

“Я думаю, що вони матимуть значний успіх за межами Китаю”, – сказав Маск, додавши, що без торговельних бар’єрів китайські автовиробники “практично зруйнують” своїх іноземних конкурентів.

“Вони надзвичайно хороші”, – сказав Маск, але Tesla не бачить “очевидної можливості для партнерства”, окрім як поділитися своєю мережею станцій Tesla Supercharger.

Американський гігант електромобілів стикається з посиленням конкуренції з боку китайських автовиробників, в першу чергу BYD, як в Китаї, так і за кордоном.
За період з жовтня по грудень BYD продала рекордні 944 779 нових автомобілів з батареями, в тому числі 526 409 чистих електромобілів, вперше обігнавши Tesla як найбільшого виробника електромобілів.

Тим часом, водії Tesla в Китаї стикаються з обмеженнями на в’їзд в більш пов’язані з урядом об’єкти через побоювання щодо безпеки даних на тлі політичної напруженості між Вашингтоном і Пекіном, що завдає складнощів компанії Маска на найбільшому в світі ринку електромобілів.
На тлі посилення конкуренції та політичної невизначеності Tesla знову знизила ціни в Китаї цього місяця, після кількох демпінгів протягом минулого року. Вона також знизила ціни на кілька моделей в Європі.

Незважаючи на суперництво з BYD, Tesla все ще розглядає китайську компанію як важливого постачальника акумуляторів. “Ми дуже цінуємо наших постачальників. Ви знаєте, що Panasonic, очевидно, є нашим найстарішим постачальником. Дивовижна компанія. У нас є CATL, у нас є LG”, – сказав Маск і після довгої паузи додав: “І BYD”.

У 2024 році Tesla планує збільшити замовлення від вищезгаданих постачальників батарей, повідомив генеральний директор під час телефонного дзвінка.

Джерело auto

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше