Infinix показала смартфони з E-Ink дисплеями, що змінюють колір без витрати енергії

Китайська компанія Infinix, про яку багато хто міг навіть не чути, привезла на CES 2024 незвичайні смартфони. Їх задні панелі вміють змінювати колір без споживання енергії.

Як передає  The Verge, на задній частині таких смартфонів встановлено додаткові екрани, побудовані за технологією E-Ink. Зазвичай такі дисплеї зустрічаються в електронних книгах.

Користувач при бажанні може змінювати забарвлення задньої кришки на будь-яку з доступних. Наприклад, чорно-білий смартфон можна забарвити в синій, рожевий, зелений і червоний. Також можна змішувати кольори – в результаті у вас буде унікальний смартфон зі своїм дизайном.

Ще одна цікава фішка – можливість виводити час, емодзі та деякі віджети. Подивіться, як це виглядає:

Унікальна технологія отримала назву E-Colour Shift. Для її втілення використовуються електронні чорнила Prism 3 від компанії. E-Ink. Задня панель телефону включає рівно 60 окремих елементів – кожен з них здатний змінювати відтінок в залежності від часу або настрою користувача.

У Infinix підкреслили, що постійно включений E-Ink-дисплей не впливає на автономність пристрою, оскільки енергія витрачається тільки в моменти, коли змінюється колір чорнила. Коли такі смартфони-хамелеони надійдуть у продаж, не повідомляється.

Джерело unian

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше