Кібер-загони з пенсіонерок прихильниць путіна погрожують “покласти” банківську систему США (відео)

Пенсіонерки погрожують, що їхній загін може за 1 хвилину покласти усю банківську систему США, а якщо хтось ослухається, то його заспамлять в WhatsApp листівками.

“Важка артилерія путіна” — російські пенсіонерки записали чергове відео. Цього разу вони самоорганізувалися у кібер-загони і погрожують усім хакерським спільнотам світу. Відео виклали в мережі.

У кадрі бабусі в костюмах хахерів вишикувалися перед камерою і заходилися погрожувати світові.

“Кібер-загони путіна і це офіційне звернення до усіх світових хакерських синдикатів. Особливо до піндосівських (американських — ред.). Навіть не намагайтеся вмішуватися у вибори президента росії. Інакше ми вам влаштуємо, і ваші мамки будуть плакати. І це — не казки”, — сказали представниці кібер-військ путіна.

Вони зазначили, що їхній загін може за 1 хвилину покласти усю банківську систему США. А дехто Петрівна швидко все “підфіксить” у випадку стороннього втручання.

“Ми за чесні вибори. Якщо хтось ослухається, ми заспамимо тебе в WhatsApp листівками”, — погрожують пенсіонерки.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше