Кінець епохи смартфонів Nokia, HMD випускатиме свої пристрої тепер під власним брендом

HMD Global, яка донедавна випускала пристрої під брендом Nokia, оголосила про новий етап своєї діяльності. Відтепер компанія буде продавати свої пристрої без брендингу Nokia, позначаючи очікуваний кінець смартфонів Nokia Mobile. HMD також анонсувала новий портфель продукції, до якого входять смартфони, планшети та бездротові навушники. Очікується, що перші смартфони під брендом HMD будуть представлені на MWC Barcelona 26-29 лютого.

На офіційному сайті HMD зазначено, що компанія є “виробником телефонів Nokia”, що може вказувати на майбутні пристрої з брендуванням Nokia, але це стосується, ймовірно, лише функціональних телефонів.

HMD планує випустити нові телефони, які будуть відрізнятися міцністю, веселощами, безпекою, швидкістю та доступністю. Більшість поточних пристроїв під брендом Nokia зараз продаються зі знижкою, доки тривають запаси.

Нагадаємо, Nokia Corporation залишається світовим лідером у сфері мережевого обладнання та провідним ліцензіатом патентів у мобільній технології, маючи понад 6000 патентних сімейств, важливих для 5G.

Джерело gsmarena

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше