«Колдрекс» під час застуди: які переваги препарату

Раптова застуда та симптоми грипу можуть вибити з ритму звичного життя, якщо вчасно не вживати відповідних заходів. Щоб запобігти погіршенню самопочуття та швидко стати на ноги, варто мати під рукою дієвий лікарський засіб — «Колдрекс», який доступний в мережі аптек https://anc.ua/. З його допомогою можна позбавитись від надокучливих симптомів — високої температури, головного болю та нежитю.

Лікувальні властивості «Колдрексу»

Препарат має комбінований склад та декілька форм випуску. В аптеках «Колдрекс» доступний у вигляді порошку для приготування орального розчину та у таблетках. Засіб у формі порошку має кілька смакових варіантів — лимон, лісова ягода і ментол, що робить його смак приємним. Авточернетка

Активні компоненти «Колдрексу»:

  1. Парацетамол — пригнічує синтез простагландинів у ЦНС, знижуючи чутливість центральної нервової системи до болю та сприяє зменшенню жару, шляхом впливу на центри терморегуляції у гіпоталамусі.
  2. Аскорбінова кислота — компенсує нестачу вітаміну С, необхідного для підтримки захисних функцій організму від вірусних інфекцій, нормалізує проникність капілярів та підтримує функціонування Т-лімфоцитів.
  3. Фенілефрин — стимулює адренорецептори, завдяки звуженню артеріол підвищує опір судин артеріального тиску, шляхом зниження набряку слизових оболонок носа полегшує дихання.
  4. Кофеїн — виконує стимулювальну функцію центральної нервової системи та підсилює знеболювальні властивості парацетамолу, сприяє покращенню дихання.

Застосування «Колдрексу» доцільне у випадках появи гарячки, головного болю, нежитю та закладеності носа, больових відчуттів у м’язах та у горлі. На відміну від схожих засобів він не викликає надмірної сонливості, що дозволяє приймати таблетки чи порошок в процесі виконання щоденних завдань. Варто зазначити, що препарат https://anc.ua/product/koldreks призначений для симптоматичного лікування. У випадку, якщо погане самопочуття зберігається понад 5 днів, необхідно звернутись за допомогою до лікаря, для встановлення причини та призначення комплексної терапії.

Як пришвидшити лікування від застуди

На додачу до приймання «Колдрексу» можна потурбуватись про власне здоров’я за допомогою кількох простих методів. Корисним буде подбати про можливість відпочинку на час лікування застуди чи грипу та утриматись від фізичної активності. Авточернетка Раціон краще доповнити свіжими овочами та фруктами, багатими на вітаміни. Необхідно вживати багато рідини у вигляді теплого чаю, це допоможе запобігти зневодненню. Щоб уникнути подразнення носових пазух та накопичення бактерій у повітрі, краще зволожувати приміщення і періодично його провітрювати.

***

Увага! Реклама лікарського засобу.

Самолікування може зашкодити вашому здоров’ю. Зверніться до лікаря.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше