Компанія Apple обігнала Samsung як найбільший у світі виробник телефонів

Американська компанія Apple займає левову частку світового ринку смартфонів, потіснивши південнокорейську Samsung з першого місця вперше за 12 років
Про це пише BBC.

За даними Міжнародної корпорації даних (IDC), на Apple припало більше п’ятої частини телефонів, відвантажених минулого року. Натомість Samsung займає 19,4% частки ринку, слідом за нею йдуть китайські виробники телефонів Xiaomi, OPPO і Transsion.

Продажі смартфонів падають, оскільки багато людей оновили їх під час пандемії. IDC повідомляє, що минулого року було продано майже 1,2 мільярда смартфонів, що на 3% менше, ніж у попередньому році.

“Це найменша кількість проданих товарів за останнє десятиліття, і багато споживачів затягують свої гаманці перед обличчям економічних проблем і високих процентних ставок. Експерти прогнозують відновлення ринку цього року”, – йдеться у повідомленні.

Ринкова вартість акцій Microsoft досягла 2,887 трлн доларів, що є найвищим показником за всю історію. Натомість капіталізація Apple становить 2,875 трлн доларів.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше