Кожен користувач Telegram отримає особистий криптогаманець

Восени всім користувачам Telegram стане доступний новий розділ. Він з’явиться в налаштуваннях месенджера. У новому розділі буде знаходитися гаманець Wallet, призначений для зберігання криптовалюти TON. На даний момент розділ Wallet доступний обмеженому колу користувачів.

З опублікованого Павлом Дуровим у Telegram повідомлення випливає, що гаманець TON Space функціонуватиме всередині месенджера як міні-додаток. За словами фаундера Telegram, рішення про глибшу інтеграцію блокчейна TON він ухвалив після успіху аукціонних торгів Fragments. Завдяки цьому нововведенню розробники зможуть реалізувати кілька сотень нових цінних функцій.

Доступ до TON Space буде надано всім користувачам месенджера в листопаді. Вони зможуть використовувати електронний гаманець для придбання токенів TON. Юзери зможуть переказувати криптовалюту один одному прямо в месенджері.

Нагадаємо, що з виходом останнього апдейта користувачам Telegram стали доступні сторіс. Першими цей формат впровадили розробники SnapChat. Згодом “Історії” були запозичені фотошерінговим сервісом Instagram, де вони стали справжнім глобальним хітом.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше