Криптовалюту Dogecoin було створено на гроші Ілона Маска

Мемна криптовалюта Dogecoin була створена на гроші Ілона Маска. Згадку про це виявили журналісти Coingape в уривку біографії мільярдера, опублікованому WSJ. Автором біографії бізнесмена є В. Айзексон.

Про зв’язок Маска з проектом Dogecoin стало відомо від його брата. Мільярдер обговорював з Кімбалом Маском ідею про створення заснованої на блокчейні соціальної платформи. Користувачі зможуть використовувати її не тільки для спілкування, а й для здійснення криптовалютних транзакцій. Маск запропонував своєму братові використовувати як засіб платежу Dogecoin.

На думку Айзексона, саме для реалізації цього проекту мільярдер придбав Twitter. Наступного дня після входження до складу співдиректорів компанії Маск почав обговорювати майбутнє сервісу мікроблогів як платіжної системи.

DOGE підприємець просуває кілька років. Свого часу в магазині Tesla з’явився мерч, придбати який можна було виключно за цю криптовалюту. Крім цього, до оплати DOGE приймали сервіси SolarRoof, Starship, Starlink і зарядні станції Supercharger.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело wsj
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше