Китайська компанія розробила мозковий імплант Neucyber, конкурент Neuralink

Beijing Xinzhida Neurotechnology, китайська компанія, представила свій мозковий чіп Neucyber, який став предметом уваги наукового співтовариства. Цей інтерфейс для з’єднання мозку з комп’ютером вже використовується для керування роботизованою рукою мавпи, згідно з повідомленнями Reuters. Проєкт отримав підтримку від Партії китайського співтовариства, що сприяло його розвитку та популяризації.

На відміну від американського Neuralink, Neucyber використовує менш інвазивний метод, що може зробити його більш привабливим для людського застосування. Хоча на цей момент Neucyber був випробуваний лише на тваринах, очікуються подальші дослідження та розробки для адаптації технології для використання у людей.

Ця технологія була представлена на щорічному технічному форумі Zhongguancun у Пекіні, де її визнали одним з найважливіших досягнень у галузі інтерфейсів мозок-комп’ютер (BCI).

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше