Латвія відправить Україні ще одну партію автівок, конфіскованих у п’яних водіїв

Латвійський уряд ухвалив рішення передати Україні ще одну партію автомобілів, конфіскованих у п’яних водіїв. Вони будуть доставлені в нашу країну за допомогою так званого “Твіттер-конвою”
Про це повідомляє Delfi з посиланням на агентство LETA.

Зазначається, що Латвія передасть Україні партію з 14 автівок, загальна ринкова вартість яких становить понад 100 тисяч євро.

Зокрема, дев’ять автомобілів призначені армійським частинам Міноборони України, комунальному медичному підприємству в Ізюмському районі Харківської області, Арбузинській сільраді Миколаївської області, військовій частині Нацгвардії, Кам’янець-Подільській райраді Хмельницької області та Китайгородській сільраді Хмельницької області.

Крім того, напередодні уряд Латвії виділив для муніципальної влади 15,6 млн євро на покриття витрат, що виникають у процесі прийому та підтримки біженців з України.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше