Лікарі назвали небезпечні наслідки для людей, які терплять головний біль

Головний біль може свідчити про різні захворювання, а найчастіше його відчувають люди, які проживають на сильний стрес чи виснаження. Дослідження показало, що більшість звикли терпіти цей дискомфорт. Проте лікарі розповіли, до чого може призвести така тактика.

Коли потрібно звертатися до лікаря

Вчені стверджують, що головний біль не завжди виникає через стрес чи втому. Цей симптом також вказує на тяжкі захворювання мозку, наприклад, інфекції, запалення або кровотечі. До лікаря необхідно звертатися, якщо головний біль:

  • з’явився раптово і дуже швидко став сильним
  • з’явився разом із високою температурою та скутістю шиї
  • супроводжується сплутаністю свідомості, непритомністю, нападом на судом
  • почався після травми голови

Чому не варто терпіти головний біль

Лікарі попереджають, що звичка терпіти головний біль може призвести до серйозних наслідків. За словами вчених, у такому випадку людина може відчувати подібні напади частіше, а сам біль буде ставати сильнішим з кожним разом.

За результатами експериментів неврологів, у момент нападу у спинного та головного мозку відбуваються зміни, які впливають на рівень підвищеної чутливості. Тому потрібно менше подразників, щоби створити таку ж реакцію в майбутньому.

Тобто коли ви уникаєте лікування головного болю, це може підвищити ризик нових приступів у майбутньому, оскільки ваше тіло стає більш чутливим.

Крім цих негативних наслідків, головний біль значно впливає на емоційний стан. Люди стають більш агресивними та роздратованими. А за даними досліджень, хронічні головні болі часто підвищують ризик виникнення депресії та суїцидальних думок.

Джерело newsyou

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше